Maggie Q

Americká herečka a modelka. Před více než dvaceti lety vyřadila živočišné suroviny ze své stravy z etických důvodů. Uvědomovala si dopady živočišného zemědělství na životní prostředí a odmítala se nadále podílet na týrání hospodářských zvířat. Maggie Q nemá ráda, když ji někdo nazývá veganem, kvůli čemuž ji údajně lidé často odsuzují. Několik let se stravuje pouze rostlinně a veřejně hájí práva zvířat tak, aby přesvědčila co nejvíce lidí. V roce 2008 byla jmenována Člověkem roku organizací PETA pro Asii a Pacifik. Svůj profil na Instagramu využívá k propagaci neziskových organizací, které bojují za práva zvířat jako je PETA, Best Friends Animal Society, WildAid a další. Maggie Q v rozhovoru pro VegNews řekla, že také její rodina se snaží stravovat se rostlinně, rodiče primárně ze zdravotních důvodů a sestry přestaly jíst maso z důvodů etických. Přesvědčení Maggie Q je zakořeněno v soucitu.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.