Michelle Obama

Další osobnosti

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.

Casey Affleck

Americký herec, mladší bratr Bena Afflecka. V roce 1995 se stal veganem z etických důvodů. Od té doby hájí práva zvířat a bojuje proti krutým

Evanna Lynch

Irská herečka. Evanna Lynch se již v jedenácti letech stala vegetariánkou, v roce 2015 se z etických důvodů přiklonila k veganství. V současné době se

Andrew Scott Zimmern

Americký šéfkuchař, restauratér, televizní osobnost a kritik. Andrew Zimmern se nedávno připojil k Next Gen Foods, technologickému startupu, který přináší na trh nové rostlinné produkty.

Bývalá první dáma Spojených států amerických. Její kampaň Let’s move má velmi pozitivní vliv na podporu zdravého životního stylu ve Spojených státech. Kampaň má za cíl snížení obezity u dětí v Americe. Celý tým má před sebou poměrně dlouhou cestu, už teď však došlo k pokroku propagace rostlinných potravin a možnosti vegetariánské stravy v amerických školách.

Michelle Obama zahájila také spolupráci se zpěvačkou Beyoncé, která jí pomáhá s podporou zdravých stravovacích návyků a navíc stojí za službou, která doručuje lidem domů pouze veganské pokrmy.

Michelle Obama se tak rozhodla stravovat rostlinně a propagovat tuto stravu v USA s cílem zlepšení zdraví lidí a zároveň tak pomoci životnímu prostředí a snížit poptávku v masném průmyslu. Také její manžel, bývalý americký prezident, Barack Obama uvedl, že je nezbytné omezit spotřebu masa s cílem zlepšení klimatických podmínek a tím pomoct naší planetě.