Michelle Obama

Bývalá první dáma Spojených států amerických. Její kampaň Let’s move má velmi pozitivní vliv na podporu zdravého životního stylu ve Spojených státech. Kampaň má za cíl snížení obezity u dětí v Americe. Celý tým má před sebou poměrně dlouhou cestu, už teď však došlo k pokroku propagace rostlinných potravin a možnosti vegetariánské stravy v amerických školách.

Michelle Obama zahájila také spolupráci se zpěvačkou Beyoncé, která jí pomáhá s podporou zdravých stravovacích návyků a navíc stojí za službou, která doručuje lidem domů pouze veganské pokrmy.

Michelle Obama se tak rozhodla stravovat rostlinně a propagovat tuto stravu v USA s cílem zlepšení zdraví lidí a zároveň tak pomoci životnímu prostředí a snížit poptávku v masném průmyslu. Také její manžel, bývalý americký prezident, Barack Obama uvedl, že je nezbytné omezit spotřebu masa s cílem zlepšení klimatických podmínek a tím pomoct naší planetě.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.