Natalie Portman

Další osobnosti

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.

Casey Affleck

Americký herec, mladší bratr Bena Afflecka. V roce 1995 se stal veganem z etických důvodů. Od té doby hájí práva zvířat a bojuje proti krutým

Evanna Lynch

Irská herečka. Evanna Lynch se již v jedenácti letech stala vegetariánkou, v roce 2015 se z etických důvodů přiklonila k veganství. V současné době se

Andrew Scott Zimmern

Americký šéfkuchař, restauratér, televizní osobnost a kritik. Andrew Zimmern se nedávno připojil k Next Gen Foods, technologickému startupu, který přináší na trh nové rostlinné produkty.

Herečka, držitelka Oscara a Zlatého Glóbu a filmařka americko-izraelského původu. Ve svých devíti letech přestala jíst maso, o pár let později vyřadila ze svého jídelníčku veškeré potraviny živočišného původu.

Natalie Portman uvedla, že po přečtení knihy Eating Animals (Jonathan Safran Foer) se z člověka, který přestal jíst zvířata, stal člověk, který zprávu o velmi špatných podmínkách, ve kterých jsou zvířata chována, chce šířit.

V současnosti využívá svého vlivného hlasu a platformy v boji za zvířecí práva. V roce 2018 byl dokončen dokumentární film Eating Animals (podle stejnojmenné knihy), jehož režísérem je Christopher Quinn, Natalie Portman ztvárnila roli vypravěčky a podílela se také na jeho produkci.