Orlando Bloom

Bristký herec nedávno v rozhovoru pro noviny The Sunday Times sdělil, že téměř celý jeho jídelníček je postaven na rostlinné stravě. Dodal, že hlavním důvodem, proč ze své stravy vyřazuje živočišné produkty, je jeho úcta ke zvířatům. Vedle zvířecích práv hovořil herec také o životním prostředí, na kterém mu záleží. V říjnu minulého roku povzbuzoval své fanoušky na Instagramu, aby u voleb volili zástupce, kterým není lhostejná planeta, na které žijeme. Orlando Bloom také přiznal, že v rozhodnutí pro veganský životní styl je podporován především jeho snoubenkou, zpěvačkou Katy Perry.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.