Rooney Mara

Další osobnosti

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.

Casey Affleck

Americký herec, mladší bratr Bena Afflecka. V roce 1995 se stal veganem z etických důvodů. Od té doby hájí práva zvířat a bojuje proti krutým

Evanna Lynch

Irská herečka. Evanna Lynch se již v jedenácti letech stala vegetariánkou, v roce 2015 se z etických důvodů přiklonila k veganství. V současné době se

Andrew Scott Zimmern

Americký šéfkuchař, restauratér, televizní osobnost a kritik. Andrew Zimmern se nedávno připojil k Next Gen Foods, technologickému startupu, který přináší na trh nové rostlinné produkty.

Americká herečka, mladší sestra herečky Kate Mara a partnerka herce a aktivisty Joaquina Phoenixe. Sama Rooney Mara je velmi aktivní v boji za zvířecí práva. Spolu s Phoenixem finančně podporují několik organizací a značek, jako je například Beyond Meat. Pár neustále upozorňuje na krutosti hospodářského průmyslu a podílí se na produkci nového dokumentárního filmu o zoonotických chorobách “The End of Medicine”.

Společně se svojí kamarádkou Sarou Schloat uvedli na trh v roce 2018 novou módní značku Hiraeth. Slovo “Hiraeth” užívá Rooney Mara k vyjádření souvislosti mezi tím kdo a kde se oblečení vyrábí, tento fakt v módním průmyslu často postrádá. Rooney a Sara dávají spotřebitelům možnost podpořit módní průmysl bez krutosti a týrání zvířat, aniž by došlo ke ztrátě stylu.

Rooney Mara uvedla, že nechtěla dělat kompromisy, proto dala vzniku módní značce, která je kvalitní, šetrná k přírodě a bez prvků ze zvířat.