Ruby Rose

Australská modelka, herečka a televizní moderátorka. Již v roce 2013 začala s postupným přechodem na rostlinnou stravu. Jako dítě vyrůstající v Melbourne musela jíst polévku ze žraločích ploutví, když se dozvěděla, jak krutý proces stojí za výrobou tohoto pokrmu, bylo jasné, že ryby už nikdy nepozře. V roce 2017 získala ocenění PETA’s Sexiest Vegan Award. Ruby Rose sdílí na svých platformách pozitivní benefity rostlinné stravy a mezi své fanoušky šíří zprávy o nutnosti vyřazení živočišných výrobků ze svého jídelníčku. Na svém Instastories nedávno zveřejnila obsah její lednice plné rostlinných produktů, aby ukázala jak rozmanitá může rostlinná strava být.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.