RZA

Rodným jménem Robert Fitzgerald Diggs, americký rapper, hudební producent a herec. Už od poloviny devadesátých let je jedním z nejhlasitějších zastánců veganství. Podílel se na video kampaních pro organizaci PETA, založil vlastní značku cruelty-free oblečení a spolupracuje také se značkou Violife, které pomáhá spustit nejnovější iniciativu Plants Grants. Ta si klade za cíl podpořit přístup k rostlinné stravě v komunitách. V jednom z rozhovorů prozradil, že podle něj my lidé nepotřebujeme ke správnému vývoji konzumovat červené maso. Dodal, že jeho děti vyrůstali na rostlinné stravě, všechny jsou zdravé a jejich výsledky nadprůměrné.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.