Thomas Colin Campbell

Americký biochemik, profesor biochemie výživy na Cornell University. Thomas Campbell se ve své práci zaměřuje na vliv výživy na dlouhodobé zdraví lidského organismu. Stal se známým pro obhajobu nízkotučné, celozrnné a rostlinné stravy. V roce 1980 poprvé použil termín rostlinná strava při prezentaci svého výzkumu v National Institutes of Health. Campbell je autorem více než tři sta výzkumných prací a tří knih o čínské medicíně. The China Study z roku 2005, na které spolupracoval také Campbellův syn Thomas Campbell II, se stala celosvětovým bestsellerem. Jeho četné studie odhalují koleraci mezi konzumací živočišných výrobků a některými onemocněními, jako je rakovina nebo srdeční choroby. V roce 2011 se slavný vědec podílel na tvorbě dokumentu Forks Over Knives, který měl zásadní vliv na několik lidí při vyřazování živočišných surovin ze své stravy. Thomas Campbell založil také online vzdělávací platformu v oblasti rostlinné výživy, Plant-Based Nutrition Certificate na eCornell – Cornell University.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.