Tia Blanco

Profesionální surfařka ze San Clemente v Kalifornii. V roce 2015 získala zlatou medaili na mistrovství světa v surfování žen, o rok později titul obhájila. Tia Blanco se již osm let stravuje rostlinně. Vyrůstala na vegetariánské stravě, její máma byla od dvanácti let vegetariánkou z etických důvodů. Nějakou dobu se slavná surfařka snažila být pescetariánkou, měla za to, že jíst ryby k surfování patří. Po krátké chvíli a během studií dalších výzkumů se však rozhodla pro čistě rostlinnou stravu. Tia Blanco uvedla, že lidi kolem sebe do veganství nikdy nenutí, ráda jim však vysvětlí své etické důvody a způsob stravování. Chce, aby lidé respektovali, co má na talíři a pochopili ji, proto Blanco sama respektuje ostatní.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.