Venus Williams

Americká profesionální tenistka, čtyřnásobná olympijská vítězka. V roce 2011 ji byla diagnostikována autoimunitní nemoc, Sjogrenův syndrom. V té době si prý uvědomila, že výrazná změna její stravy může pomoci zmírnit příznaky této nemoci. Venus uvedla, že přechod na rostlinnou stravu bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které učinila a vychvaluje benefity této stravy. Spolu s ní se takto začala stravovat i její sestra, tenistka Serena Williams. 

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.