Ellen Pompeo

Americká herečka známá především pro roli Meredith Grey v americkém seriálu Grey’s Anatomy. Po absolvování každoročního vyšetření u svého lékaře ji byla doporučena veganská strava jako účinný nástroj prevence rakoviny prsu. Ellen Pompeo a její rodina tak vyřadili ze stravy živočišné produkty a začali se stravovat rostlinně. V rozhovoru pro magazín People herečka řekla, že je pro celou její rodinu zábavné objevovat rostlinné alternativy dostupné na trhu a kromě toho poskytla podporu řadě organizací bojující za lepší životní podmínky zvířat a environmentální změny. Spolupracuje například s organizací Elle DeGenerous Wildlife Fund, která se snaží o ochranu divoké zvěře nebo s organizací PETA. Ellen Pompeo podporuje také produkty s udržitelným záměrem.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.