Gordon Ramsay

Slavný šéfkuchař Gordon Ramsay nedávno zveřejnil na svém profilu na Tik Toku recept na čistě rostlinnou slaninu, kterou nadále využívá k přípravě sendviče, také kompletně rostlinného. Na konci zveřejněného videa Ramsay oznámí, že se na oběd stává veganem. Šéfkuchař Gordon Ramsay byl v několika posledních letech jedním z největších kritiků rostlinného stravování. O veganech často vtipkoval, jednou dokonce prohlásil, že je na tyto lidi alergický. Před třemi lety však do nabídky jedné ze svých restaurací přidal rostlinné alternativy. Po obdržení pozitivní zpětné vazby od fanoušků se v rostlinné gastromii rozhodl nadále vzdělávat. O rok později zavedl ve své restauraci také každoroční výzvu Veganuary a vytvořil rostlinnou verzi svého proslulého pokrmu Beef Wellington. Nedávno se Ramsay stal ambasadorem nové kampaně ovesného mléka značky Silk. Kampaň nese název G.O.A.T. (Greatest of All Time) a známý šéfkuchař ji hrdě podporuje na svých sociálních sítích, kde také uvedl, že ho čím dál tím více baví připravovat rostlinná jídla doma i ve svých restauracích.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.