Kyrie Irving

Australsko-americký basketbalista hrající za tým Brooklyn Nets. Před čtyřmi lety se začal stravovat rostlinně. O dva roky později spolu s třinácti dalšími profesionálními sportovci investoval do společnosti Beyond Meat a společně zahájili kampaň Go Beyond. Během pandemie spolupracoval Kyrie Irving s Beyond Meat, aby pomohl distribuovat rostlinné jídlo komunitám v nouzi. V několika rozhovorech uvedl Kyrie Irving, že se na rostlinné stravě cítí mnohem lépe – má více energie, je bystřejší a lépe se zotavuje. Nouzi o bílkoviny však vůbec nepociťuje. Rostlinné proteiny totiž pomáhájí budovat a udržovat svaly stejně dobře jako ty živočišné. Irvingův trenér Brad Stevens jej v rostlinné stravě také podporuje. Dodal, že takovou energii a výživové hodnoty z konvenční stravy profesionální sportovec dříve nezískával.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.